Řešení pro email marketing

Program SenderMatic - softwarové řešení pro email marketing.Diagram softwarového řešení pro email marketing


Diagram softwarového řešení pro email marketing

(A) do (B) - SenderMatic odešle e-maily na e-mailové adresy uložené v seznamu adres připojenému k vaší e-mailové kampani. Obsah e-mailové zprávy musí obsahovat odkaz na odhlášení (unsubscription), který směřuje na adresu (URL) vašich web stránek pro odhlášení.


Odhlášení příjemce kliknutím na link

Příklad obsahu emailové zprávy obsahující link pro odhlášení (unsubscription).


(B) do (C) - Kliknutím na odkaz pro odhlášení vaše webové stránky (nebo webová služba poskytována bezplatně firmou UtilStudio) odešle e-mailovou zprávu na adresu e-mailového účtu pro odhlášení.

(C) - SenderMatic obdrží e-mail a následně bude email analyzován. Pokud předmět e-mailové zprávy obsahuje speciální slovo (sekvenci znaků) pro odhlášení (přihlášení), pak SenderMatic odstraní e-mail příjemce z vašeho seznamu emailových adres. Když budete posílat e-mailovou kampaň příště, příjemce už od vás nebude dostávat e-maily.

Podobný způsob je pro přihlášení se příjemce do seznamu adres příjemců pomocí vašich webových stránek.


Odhlášení se příjemce použitím speciálního slova v subjektu emailu.


Nastavení speciálních slov (sekvence znaků) hledaných v předmětu e-mailové zprávy pro odhlášení (přihlášení se) příjemců emailů v softwaru SenderMatic.


(D) - Každý z přijatých e-mailů bude analyzován, zda předmět e-mailové zprávy neobsahuje speciální slovo (sekvenci znaků) pro odhlášení (přihlášení). Pokud obsahuje, pak SenderMatic odstraní příjemce e-mailu ze seznamu emailových adres.

Pro více informací se podívejte: Jak SenderMatic pracuje? a příklady pro odhlášení / přihlášení s použitím emailu.