Bezplatná licence pro nevládní neziskové organizace

Bezplatná licence na použití email marketingového softwaru SenderMatic pro nevládní neziskové organizace


Prosím, sdílejte naši nabídku      
           Share on Google+      

Podmínky licence

Pokud jste nevládní nezisková organizace z oblasti ochrany životního prostředí, můžete získat licenci pro používání našeho softwaru SenderMatic v edici Enterprise bezplatně.

Licence není nárokovatelná. Pouze společnost UtilStudio, s.r.o. má právo rozhodnutí o udělení bezplatné licence pro vaši organizaci. Pokud jste nevládní nezisková organizace, můžete nás požádat o udělení bezplatné licence k používání softwaru SenderMatic.

Požadavky

Co od vás potřebujeme k našemu rozhodování:

  • Poštovní a emailovou adresu vaší organizace
  • Adresu vašich web stránek
  • Uveďte, prosím, maximálně ve třech krocích hlavní oblasti vašeho zaměření
  • Poskytněte nám link na web stránku nebo kopii oficiálního dokumentu, ve kterém jsou detailně popsány oblasti vašeho zaměření v českém nebo anglickém jazyce. Případně jiný zdroj, pomocí kterého je možné ověřit vaše zaměření.
  • O kterou Enterprise edici máte zájem SenderMatic - Enterprise nebo SenderMatic Emailer - Enterprise

K odeslání vaší žádosti o udělení bezplatné licence použijte, prosím, náš kontaktní formulář.

Preferujeme nevládní neziskové organizace z oblasti ochrany životního prostředí. Ale pokud jste nevládní nezisková organizace s hlavní oblastí působení v jiné oblasti, můžete nás požádat o udělení speciální slevy.

Omezení

Licence, kterou vám poskytneme, vám dává funkčnost Enterprise edice softwaru SenderMatic s jediným omezením. Každý odeslaný email bude ukončen krátkým reklamním textem, podobně jako je tomu u zkušební (trial nebo free) verze programu SenderMatic.

Licence je udělována na dobu neurčitou. Společnost UtilStudio, s.r.o. si však vyhrazuje právo na odnětí udělené licence bez udání důvodu.